Інтерфакс-Україна
20:54 06.10.2020

Телеканал "Україна" обвинувачує "1+1" у підробці формату The Masked Singer і судитиметься

2 хв читати
Телеканал "Україна" обвинувачує "1+1" у підробці формату The Masked Singer і судитиметься

ТОВ "ТРК "Україна" як правовласник формату The Masked Singer в Україні обвинувачує телеканал "1+1" у підробці формату під час зйомки програми "Маскарад".

"ТРК "Україна", як правовласник формату The Masked Singer на території України, вважає, що піратська поведінка телеканалу "1+1" щодо формату The Masked Singer порушує права та законні інтереси телеканалу "Україна". Питання щодо порушення прав ТОВ "ТРК "Україна" буде передано до суду. Також телеканал "Україна" звернеться щодо захисту своїх прав до Міжнародної організації з визнання та захисту форматів FRAPA (Format Recognition and Protection Association)", - повідомила прес-служба "ТРК "Україна".

На думку телеканалу "Україна", програма "Маскарад", яка транслювалася в ефірі "1+1" 3 жовтня 2020 о 20:20, неправомірно використовує всі ключові форматні елементи шоу The Masked Singer.

Права на адаптацію шоу The Masked Singer телеканал "Україна" придбав у компанії Fremantle навесні 2020 року.

"Відвертий плагіат з боку загальнонаціонального мовника, котрий програв відкриту боротьбу за купівлю прав на адаптацію успішного міжнародного формату телеканалу "Україна", нівелює принципи чесної конкуренції на вітчизняному ринку аудіовізуальної продукції, руйнує правові засади побудови цивілізованого ринку авторських прав та міжнародну репутацію України, як країни, в якій мовники поважають і захищають права інтелектуальної власності", - наголошують у "ТРК "Україна".

Телеканал "Україна" також звернувся до чинного міністра культури та інформаційної політики України, почесного президента, екс-керівника медіагрупи "1+1 media" Олександра Ткаченка із закликом висловити публічну позицію щодо дій телеканалу "1+1" з підробки формату і наслідків, які ці дії матимуть для міжнародного іміджу країни.

Як зазначають у "ТРК "Україна", ще на етапі анонсування шоу "Маскарад" компанія Fremаntle висловлювала побоювання щодо можливої підробки каналом "1+1" формату The Masked Singer і зверталася до "1+1 media" із офіційним запитом про особливості шоу, яке планував виробляти телеканал.

ОСТАННЄ

Відомо про трьох поранених через ворожий обстріл Краматорська – ОВА

Трамп: Я не хотів би бути на зустрічі Зеленського та Путіна

Необхідно вводити адмінвідповідальність за використання транспортних засобів з гучними вихлопними системами - керівник Нацполіції

Окупанти просуваються в Серебрянському лісництві після невдач в Золотому Колодязі та Степногірську – DeepState

Глава МВС про евакуацію на Дніпропетровщині: Працює "Білий янгол" і "Фенікс", готуємо бронетранспорт

Шмигаль і Рютте відвідали одне з найбільших українських підприємств з виробництва дронів

Цифрові рішення дозволять масштабувати ветеранську політики у разі збільшення ветеранів після завершення війни - Калмикова

Шмигаль допускає появу в "Армія+" безособової петиції від військових до вищого керівництва

Дорожній рух Подільським мостовим переходом буде повністю відкрито в суботу - Кличко

Кодекс ветеранів має закріпити обов'язки держави у ветеранській політиці - Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА