Інтерфакс-Україна
07:20 27.10.2020

Російські найманці на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню, українські військовослужбовці не постраждали

1 хв читати
Російські найманці на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню, українські військовослужбовці не постраждали

За минулу добу російські найманці на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню, українські військовослужбовці не постраждали, повідомили в прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

"За минулу добу, 26 жовтня, в районах відповідальності українських бригад зафіксовано три порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Бойових втрат і поранень серед особового складу об'єднаних сил не було", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці штабу ООС у соцмережі Фейсбук у вівторок уранці.

Зокрема, стрілецьку зброю найманці застосували неподалік Мар'їнки і Широкиного. Крім того, в передмісті Авдіївки ворог відкривав вогонь із гранатометів різних систем.

"З початку поточної доби, 27 жовтня, в районах відповідальності українських підрозділів порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. На всій лінії розмежування спостерігається тиша", - додали в штабі.

 

 

ОСТАННЄ

Посадовцю НАБУ Магамедрасулову повідомлено про нову підозру - СБУ

Туск: Відповідальність за пошкодження будинку у Люблінському воєводстві лежить на Росії

Голова коордради БО "100% життя" не є військовослужбовцем Міноборони

Україна передала Єврокомісії звіт про виконання заходів для відкриття 1-го переговорного Кластера

Делегація міноборони ФРН приїхала в Україну переймати досвід ведення сучасної війни

"Дім Рональда МакДональда" очікує отримати дозвіл на будівництво на території Охматдиту в грудні-2025

Ракета, що пошкодила будинок під час атаки дронів РФ у Польщі, ймовірно випущена з польського F-16 – ЗМІ

Рада погодила утворення Спеціалізованих окружного та апеляційного адмінсудів

МВС: інформація про підвищення штрафів за порушення ПДР – це фейк, жодних змін не відбулося

У лікарні Ужгорода в палаті спалахнула пожежа, загинув пацієнт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА