21:44 03.12.2020

Кожен шостий страховий випадок за ОСЦПВ врегульовується за системою прямого врегулювання

2 хв читати
Кожен шостий страховий випадок за ОСЦПВ врегульовується за системою прямого врегулювання

Майже кожен шостий страховий випадок за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) врегульовують страховики-учасники системи прямого врегулювання збитків (ПВЗ), повідомляється в прес-релізі Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Також зазначено, що частка вимог, врегульованих страховиками-учасниками системи, становить 14,3%.

Наразі учасниками системи ПВЗ є 15 компаній-членів МТСБУ, які добровільно підписали угоду про пряме врегулювання збитків. Частка компаній-учасниць ПВЗ на ринку ОСЦПВ за показниками 2020 року становить: за кількістю договорів - 27,4%, за кількістю отриманих вимог на виплату страхового відшкодування - 33,9%.

З початку роботи системи (грудень-2016) в її межах було врегульовано 28,5 тис. страхових випадків, сума страхових виплат сягнула майже 482,4 млн грн. За той самий період загальна кількість вимог, урегульованих страховиками-учасниками системи, становила 198,4 тис. шт. Загальна сума виплат за такими вимогами - 3,4 млрд грн.

Згідно з даними 2020 року, середній термін урегулювання вимог у системі ПВЗ становить 35 днів, тоді як термін урегулювання збитків поза системою в середньому на ринку ОСЦПВ удвічі більше - 70 днів.

За час роботи системи було здійснено 45 розрахункових сесій між страховиками-учасниками ПВЗ.

Пряме врегулювання збитків - особливий спосіб урегулювання страхових випадків у рамках загальної системи ОСЦПВ. За прямого врегулювання постраждалий у ДТП має право звернутися й отримати страхове відшкодування або від страховика - відповідальної особи (як це передбачено нормами закону "Про ОСЦПВ"), або від страхової компанії, з якою він сам уклав договір. Принцип "де придбав поліс, там отримуєш виплату" допомагає уникнути ситуацій, коли людині, що постраждала в ДТП, доводиться звертатися до незнайомого страховика, чий офіс може бути розташований навіть в іншому місті, йдеться в прес-релізі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Посол Корнійчук: Угода про ЗВТ між Україною та Ізраїлем буде розширена на сферу послуг

Байден у розмові з Путіним порушив питання суверенітету України

Зеленський вітає ухвалення парламентом закону про всеукраїнський референдум

Кулеба привітав Блінкена з призначенням главою Держдепу США

В Україні вже створено понад 500 груп з працівників ДСНС і поліції для відпрацювання будинків для людей похилого віку і інших подібних установ

Двоє поліцейських постануть перед судом за вимагання 250 тис. грн неіснуючого боргу

Глава МЗС Грузії захворів коронавірусом, лікується вдома

Поліцейські затримали чоловіка, який повідомив про замінування Центрального залізничного вокзалу в Києві, йому загрожує до 6 років в'язниці

Процес односторонньої передачі утримуваних в ОРДЛО українців триває, але точна дата їхнього повернення наразі не відома

Сенат затвердив призначення Тоні Блінкена держсекретарем США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА