10:15 20.01.2021

Джек Ма вперше з'явився на публіці після скасування IPO Ant

2 хв читати
Джек Ма вперше з'явився на публіці після скасування IPO Ant

Засновник китайського інтернет-гіганта Alibaba Group Holding Ltd. мільярдер Джек Ма з'явився на публіці вперше з осені, коли було припинено первинне публічне розміщення акцій (IPO) контрольованої ним Ant Group Co., пишуть газети The Wall Street Journal і Financial Times із посиланням на китайські ЗМІ.

Як повідомляється, Джек Ма в середу виступив через відеозв'язок на благодійному заході. Це повідомлення підтвердив виданням представник благодійного Фонду Джека Ма, за словами якого бізнесмен 20 січня "взяв участь в онлайн-церемонії" щорічного заходу на підтримку сільських учителів Китаю.

Відеозапис цього заходу було оприлюднено в інтернеті, також пише Bloomberg. Справжність відео агентству підтвердила Ant Group. Під час виступу Джек Ма не згадував про нещодавній конфлікт із владою КНР, зазначає агентство.

Котирування акцій Alibaba на Гонконгській фондовій біржі підскочили в середу більш ніж на 9%.

На початку листопада влада Китаю зупинила IPO Ant, обсяг якого мав становити рекордні $34 млрд. WSJ повідомляла, що це рішення прийняв особисто глава КНР Сі Цзіньпінь, якого Джек Ма розлютив своєю критикою дій країни у сфері фінансового регулювання.

З моменту жовтневого виступу на фінансовому форумі в Шанхаї, під час якого Джек Ма критично висловився про дії китайських регуляторів, мільярдер не з'являвся на публіці. Влада повідомляла про те, що він брав участь у зустрічі з представниками регулюючих органів КНР 2 листопада - незадовго до скасування IPO Ant.

Очевидна відсутність на публіці Джека Ма викликала безліч запитань про його місцеперебування.

У листопаді він не з'явився в телевізійному шоу, в якому мав брати участь, про що писала FT. Тоді представник Alibaba повідомила, що це пов'язано з помилкою в плануванні графіка мільярдера. Однак експерти зазначають, що зникати з поля зору суспільства в період юридичних і регулятивних розглядів нехарактерно для китайських бізнесменів.

Alibaba, поряд із низкою інших компаній сфери фінансових технологій, останнім часом також потрапила в поле зору антимонопольних регуляторів Китаю. Наприкінці грудня Державне управління з регулювання ринку КНР розпочало розслідування щодо онлайн-ритейлера, якого підозрюють в укладенні ексклюзивних угод про операції і здійсненні інших видів монополістичної діяльності.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА