Інтерфакс-Україна
07:23 04.02.2021

Мінкультури звернулося до кіностудії Довженка з проханням припинити співпрацю з заблокованими телеканалами

1 хв читати
Мінкультури звернулося до кіностудії Довженка з проханням припинити співпрацю з заблокованими телеканалами

Міністерство культури і інформаційної політики України звернулося до Національної кіностудії імені О.Довженка з проханням припинити співпрацю з заблокованими напередодні телеканалами 112, ZIK і NewsOne, повідомив міністр культури Олександр Ткаченко

"Це рішення (РНБО - ІФ Україна) багатогранне, оскільки воно стосується як ліцензії, так і діяльності цих телеканалів на території державних підприємств. Ми направили сьогодні лист кіностудії Довженка про припинення співпраці з цими телеканалами, оскільки вони знаходяться на території державної кіностудії" - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24" у середу ввечері.

Ткаченко також повідомив, що санкції передбачають заборону на діяльність цих телеканалів на території державних підприємств.

За його словами, направлено звернення до Youtube, щоб мовлення заблокованим телеканалам припинили в соцмережах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

Літня жінка отримала поранення внаслідок ворожого обстрілу Купʼянська

Примусова евакуація родин з дітьми оголошена з Ярового та 19 населених пунктів Лиманської громади

Україна разом із Молдовою мають рухатись у перемовному процесі щодо вступу в ЄС - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА