Інтерфакс-Україна
19:11 12.02.2021

Новим штамом коронавірусу можна заразитися повторно

1 хв читати
Новим штамом коронавірусу можна заразитися повторно

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) вважають, що новими штамами коронавірусної інфекції можна заразитися ще раз, повідомила в п'ятницю на брифінгу головний науковий співробітник організації Сумія Свамінатан.

"Зараз ми отримуємо повідомлення про те, що люди заражаються знову новим південноафриканським штамом (COVID-19)", - заявила Свамінатан.

Раніше повідомлялося, що південноафриканський штам коронавірусу здатний вражати людей, раніше щеплених або перехворілих COVID-19. Згідно з даними з опублікованого раніше дослідження вчених Національного інституту інфекційних захворювань у Йоганнесбургу, мутації нового варіанту COVID-19, який також носить назви 501Y.v2 або B1351, роблять цей штам істотно стійким до антитіл у плазмі крові, донорами якої були пацієнти з COVID-19.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

Затримано проректора військової академії, який змушував підлеглих будувати йому будинок

Каллас про створення трибуналу за злочини агресії РФ: кожен сантиметр війни задокументований, немає місця для безкарності

Каллас: сподіваємося прийняти 17-й пакет санкцій проти РФ цього місяця

Шмигаль про наміри ЄС виділити майже EUR1,9 млрд на військову підтримку України: це історичне рішення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА