Інтерфакс-Україна
09:44 29.03.2021

Контейнеровоз Ever Given зняли з мілини в Суецькому каналі - ЗМІ

1 хв читати
Контейнеровоз Ever Given зняли з мілини в Суецькому каналі - ЗМІ

Рятувальні команди зняли з мілини в Суецькому каналі контейнеровоз Ever Given, який майже на тиждень заблокував рух цією важливою світовою транспортною артерією, повідомляють ЗМІ з посиланнями на представника транспортної компанії Inchcape.

Буксири намагаються встановити судно в положення, яке дасть йому змогу поновити рух каналом.

Зняти велетенський контейнеровоз вдалося після того, як земснарядами було видалено близько 27 тис. куб. м піску, в якому застрягло судно.

Проте поки що не розуміло, коли рух Суецьким каналом буде відкритий для понад 450 суден, які очікують проходження, йдеться в повідомленнях.

Контейнеровоз Ever Given сів на мілину і заблокував судноплавство Суецьким каналом минулого вівторка. Судно, на борту якого перебувало понад 20 тис. важовагових контейнерів, прямувало з Китаю до Роттердама (Нідерланди). Судно є одним з найбільших у своєму класі: його довжина сягає 400 м, ширина - 59 м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Довічне увʼязнення отримала медсестра з Херсона, яка передавала окупантам особисті дані українських військових

Перспектива позовів через верифікацію купівлі залізничних квитків у "Дія.Підпис" наразі неясна, вирішити проблему може АМКУ – юрист

Чехія готує нові пакети військової допомоги - Шмигаль

Затримано шахрая, який за EUR25 тис. обіцяв працевлаштувати дівчину на керівну посаду в Офісі генпрокурора

Допомогу за програмою "єВідновлення" отримали понад 100 тис. родин - Мінрозвитку

Київ очікує, що члени ЄС будуть використовувати фонди SAFE для інвестування в оборону України - Сибіга

Кабмін поклав повноваження торгового представника України на віцепрем’єра Качку

Ринку капіталу України для розвитку потрібні особові інвестрахунки та накопичувальні пенсії – глава ІГ "Універ"

Генштаб ЗСУ: На всій лінії фронту станом на 16:00 зафіксовано 121 бій, найгарячіше – на покровському напрямку

Конкурсна комісія з добору очільника БЕБ не планує додаткових дій через завершення мандату - голова комісії Стефан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА