08:56 16.04.2021

Ще одна доза вакцини Pfizer може знадобитися щепленим через 6-12 місяців після вакцинації - компанія

2 хв читати
Ще одна доза вакцини Pfizer може знадобитися щепленим через 6-12 місяців після вакцинації - компанія

Через 6-12 місяців після вакцинації двома дозами препарату Pfizer-BioNTech від COVID-19 щепленим, можливо, потрібна буде його третя доза, а потім прищеплюватися, можливо, доведеться щороку, заявив виконавчий директор компанії Альберт Бурла.

"Імовірний сценарій полягає в тому, що десь у проміжку 6-12 місяців знадобиться третя доза, а потім буде щорічна ревакцинація. Але все це потребує підтвердження", - наводить його слова телеканал Sky news.

Він уточнив, що регулярність вакцинації залежатиме від того, які саме штами вірусу будуть поширені.

За його словами, вакцина Pfizer-BioNTech дає імунітет на шість місяців, проте ступінь захисту слабшає з часом. Він додав, що фахівці лише мають з'ясувати - у реальних умовах, а не під час клінічних випробувань, як довго залишається імунітет у людини, прищепленої двома дозами препарату.

На початку квітня Pfizer та BioNTech оголосили, що їхня вакцина від COVID-19 ефективна на 91,3% у період щонайменше до шести місяців після введення другої дози препарату. У документі Pfizer зазначалося, що вакцина також показала стовідсоткову ефективність проти південноафриканського штаму коронавірусу.

Вакцина розробки Pfizer та BioNTech першою отримала схвалення в США та ЄС. Її ефективність у запобіганні захворюванню COVID-19 через сім днів після вакцинації двома дозами оцінюють у 95%. За даними BioNTech, ефективність препарату через два тижні після введення другої дози ще вище - 97%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА