Інтерфакс-Україна
08:52 05.07.2021

В Україні за добу від коронавірусу вакцинували понад 24 тис. осіб

1 хв читати
В Україні за добу від коронавірусу вакцинували понад 24 тис. осіб

Протягом минулої доби, 4 липня, від коронавірусу в Україні вакцинувалися 24 363 особи, при цьому 15 260 осіб отримали першу дозу вакцини, 9 103 - другу, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

У відомстві наголосили, що протягом доби працювали 70 мобільних бригад, 87 пунктів щеплення і 120 центрів вакцинації.

Від початку вакцинації від COVID-19 в Україні (з 24 лютого 2021 р.) проведено загалом 2 925 380 щеплень, отримали одну дозу 2 074 986 осіб, дві дози - 850 394 особи.

Станом на 4 липня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записалися 774 553 особи.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА