14:56 12.07.2021

У січні-квітні за субсидією звернулися майже 368 тис - Кулініч

2 хв читати
У січні-квітні за субсидією звернулися майже 368 тис - Кулініч

За перші чотири місяці цього року за призначенням субсидії звернулися майже 368 тис домогосподарств, а отримали її лише 172 тис. з них.

Про це під час погоджувальної ради парламенту заявив народний депутат, голова депутатської групи "Довіра" Олег Кулініч.

"На сьогодні велика кількість українців ризикують просто не отримати субсидій. Вони не підпадають під ті чи інші критерії, а спеціальні комісії, які розглядали ці питання при колишніх РДА - ліквідовані, нових немає. І я так розумію, що уряд не збирається їх відновлювати", - зазначив депутат.

З його слів, критерії по наданню субсидій інколи доходять до абсурду. Він додав, що без субсидії ризикують залишитися і ті категорії громадян, яким держава сама купила житло. Найбільш поширений випадок відмови - це скасування субсидій при боргах за комуналку, але депутат вважає, що і тут мав би застосовуватися диференційований підхід до отримувачів. 

"Що робити, коли на підприємстві три місяці не виплачується заробітна плата? Хіба ці обставини не потрібно враховувати? Особливо зараз, коли загальна заборгованість по заробітній платі по країні постійно росте і вже складає понад 3,5 млрд грн", - зазначає Олег Кулініч.

Голова депутатської групи "Довіра" переконаний - уряд повинен чітко визначити критерії отримання субсидій з врахуванням перерахованих факторів.

"До опалювального сезону необхідно провести окреме засідання Кабміну з цього питання... Потрібно прибрати людський фактор між отримувачем субсидій і чиновником. Це все повинно працювати в он-лайн режимі. Але на сьогодні такого механізму, на жаль, немає, а комісії не функціонують", - резюмував депутат.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА