Інтерфакс-Україна
08:44 08.08.2021

В Україні за добу зробили майже 80 тис. щеплень від коронавірусу

1 хв читати
В Україні за добу зробили майже 80 тис. щеплень від коронавірусу

Протягом доби 7 серпня в Україні від коронавірусу вакцинували 78 965 людей, при цьому перше щеплення отримали 50 993 українці, ще 27 972 - повністю завершили процес імунізації, отримавши обидві дози вакцини, повідомляє прес-служба міністерства охорони здоров'я в Telegram-каналі у неділю.

"Протягом доби працювали: 449 мобільних бригад, 1 273 пункти щеплення; 360 центрів вакцинації", - йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що з початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено 4 106 085 осіб, з них отримали одну дозу - 4 106 083 людини, повністю імунізовані і отримали дві дози - 2 381 190 осіб.

"Всього зроблено 6 487 273 щеплення", - підсумували в МОЗ.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загиблому пілоту F-16 Олексію Месю присвоєне звання Героя України посмертно

Втрати Національного архівного фонду від початку повномасштабного вторгнення менше 2% - голова Укрдержархіву

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА