Інтерфакс-Україна
14:53 16.08.2021

МОЗ України закликає вакцинувати від COVID-19 просто неба під час заходів до Дня Незалежності

1 хв читати
МОЗ України закликає вакцинувати від COVID-19 просто неба під час заходів до Дня Незалежності

Міністерство охорони здоров'я закликає оптимізувати процес вакцинації від COVID-19 на свята, зокрема здійснювати вакцинацію на площах просто неба під час святкувань 30-ї річниці незалежності України.

"У деяких регіонах успішно практикують виїзд мобільних бригад на площі та проведення вакцинації просто неба. Цей досвід слід перейняти всім та застосувати під час святкових заходів у центрах міст. Головне - дотримуватися карантинних правил: носити маски та зберігати дистанцію", - зазначено на сайті відомства.

Згідно з повідомленням, нині в Україні працює понад 3 тис. пунктів щеплення, близько 400 центрів масової вакцинації та 1 тис. мобільних бригад.

"За тиждень слід визначити, які опції їхньої роботи доречні протягом святкування 30-ї річниці незалежності України. (...) Пунктам із низьким потоком пацієнтів, можливо, дійсно слід узяти паузу, щоб подумати, як його збільшити, але центри масової вакцинації, особливо в ТРЦ та інших логістично привабливих місцях, мають працювати", - зазначають у міністерстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

План припинення війни запропонований через Віткоффа в Україні назвали ІПСО і "помилкою Трампа"

План припинення війни від США та РФ передбачає втрату Україною територій і суверенітету - ЗМІ

Гутерреш висловив осуд щодо ракетних та дронових атак Росії

Верховний суд Італії затвердив екстрадицію підозрюваного у підриві "Північного потоку" українця до Німеччини – ЗМІ

Кабмін звільнив заступника голови Держслужби з лікарських засобів Вовка

Україна хоче приєднатися до Рекомендації Ради ОЕСР щодо управління даними у сфері охорони здоров’я

Кабмін утворив Науково-дослідний центр Держспецслужби транспорту

Кабмін продовжив проєкт із надання послуги з формування життєстійкості

Кабмін затвердив перелік функціональних типів територій

Кабмін повертатиме розробникові проєкти актів, по яким не виконано рішення урядового комітету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА