Інтерфакс-Україна
20:16 20.08.2021

РНБО розгляне питання збереження пам'яток культурної спадщини після проведення їх аудиту місцевими адміністраціями

1 хв читати
РНБО розгляне питання збереження пам'яток культурної спадщини після проведення їх аудиту місцевими адміністраціями

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) має намір розглянути питання збереження культурної спадщини після проведення їх аудиту місцевими адміністраціями, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"РНБО дала протокольне доручення всім місцевим адміністраціям здійснити перевірку об'єктів, які підпадають під закон про охорону культурної спадщини, і на найближчому засіданні РНБО, щойно ці документи будуть готові, ми розглядатимемо це питання. Це стосується не тільки Києва", - сказав Данілов на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Секретар РНБО висловив обурення руйнуванням минулої ночі садиби Барбана в столиці України. "Київ це особливе місце, тут багато таких пам'яток, і те, що наразі тут відбувається, є просто неподобством, коли вночі... знищують нашу спадщину", - сказав Данілов.

Він висловився за відновлення зруйнованих пам'яток архітектури. "Є питання сьогодні юридичне, щоб усе, що зруйновано, було повернуто у первозданний вигляд, і ми обов'язково цього домагатимемося", - наголосив Данілов.

За його словами, ті люди, які вважають, що зможуть використовувати отримані документи (дозволи на знесення будівель та будівництво - ІФ) три-сім років тому, помиляються. "Так не буде", - наголосив секретар РНБО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дорога Херсон-Миколаїв непроїзна через дрони вже давно, під загрозою - інші міста – екснардеп Луценко

Україна і Молдова готові до відкриття переговорів із ЄК щодо Кластера 1 "Основи процесу вступу до ЄС" - Качка

Сибіга разом з колегами з Бельгії, Люксембургу та Нідерландів провели в Одесі перше засідання нового формату співпраці Україна – Бенілюкс

Бельгія, Нідерланди та Люксембург оголосили про EUR2 млн підтримки центру протезування на базі Одеського медуніверситету

На Одещині викрито схему ухилення від мобілізації за участі правоохоронців, військовослужбовців та цивільних

Доступ до ЄДЕБО, сайту "Вступ-2025" та кабінетів вступників буде обмежено через підготовку надання рекомендацій на магістратуру

Бездомний убив 23-річку українську біженку в американському місті Шарлотт - ЗМІ

Затвердження Радою ЄС збільшених квот на експорт чутливої агропродукції з України очікується у вересні

Міносвіти затвердило концепції освітніх галузей в межах політики "Освіта для життя"

Третина кави потрапляє в Україну у вигляді контрабанди, держбюджет не отримує 1 млрд грн щороку - Гетманцев

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА