Інтерфакс-Україна
11:25 09.09.2021

United Airlines не допустить співробітників без щеплення від COVID-19 до роботи з 2 жовтня

2 хв читати
United Airlines не допустить співробітників без щеплення від COVID-19 до роботи з 2 жовтня

Американська авіакомпанія United Airlines повідомила, що невакциновані від COVID-19 співробітники не будуть допущені до роботи з 2 жовтня, повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на лист віце-президента з персоналу компанії Кірка Лімахера.

Раніше компанія повідомила своїм працівникам, що їм необхідно зробити щеплення до 27 вересня. Виняток зроблено лише для тих, хто має медичні протипоказання або релігійні причини для відмови від вакцинації.

Але навіть у цих випадках остаточне рішення про звільнення від обов'язкової вакцинації ухвалює компанія. Ті співробітники, чиї заяви щодо цього відхилені, повинні будуть зробити щеплення до 2 жовтня. В іншому випадку їм загрожує відсторонення від роботи.

У свою чергу працівники, заяви яких на виключення з програми вакцинації схвалені, будуть розділені на дві категорії: ті, які регулярно контактують із пасажирами (бортпровідники, диспетчери та пілоти) і ті, чиї контакти з клієнтами мінімальні (механіки, інженери, вантажники багажу, співробітники офісів). Перша категорія працівників відправиться у неоплачувану відпустку на невизначений термін, до поліпшення ситуації з поширенням коронавірусу, йдеться в листі Лімахера.

Друга категорія співробітників також відправиться в неоплачувану відпустку, але доти, доки авіакомпанія не розробить заходи санітарної безпеки та план щотижневого тестування.

United Airlines, пояснюючи ці нововведення співробітникам, наводить статистичні дані про поширення COVID-19 у США, які свідчать про те, що кількість хворих перебуває на найвищому рівні з березня і "ймовірно, зростатиме протягом всієї осені". У листі йдеться, що більшість випадків госпіталізації та смерті відбуваються серед нещеплених людей.

Інші авіакомпанії США також вживають заходів для збільшення частки вакцинованих співробітників. У Delta Air Lines (SPB: DAL) заявили, що стягуватимуть додатково по $200 із працівників, які не зробили щеплення від COVID-19. American Airlines ухвалила рішення платити менше під час лікарняного зараженим коронавірусом співробітникам, які не були вакциновані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 162 бойові зіткнення

Росіяни атакували Дніпропетровщину безпілотниками: 19 людей поранено, серед них троє дітей

Окупанти за добу втратили 920 осіб та 81 од. спецтехніки - Генштаб

У Швейцарії європейські лідери обговорять план Трампа та вимагатимуть відмови від ідеї передачі Донбасу Росії

23 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Пожежа на Черкащині забрала життя чотирьох дітей, ще одна постраждала – ДСНС

ОВА: Шестеро поранених в результаті обстрілу Запоріжжя, пошкоджені будівлі та автівки

Макрон: жодні кордони не повинні бути змінені силою, а Україна ніколи не повинна бути вразливою

Сили оборони відбили з початку доби 157 бойових зіткнень - Генштаб

Лідери NB8 підтвердили підтримку суверенітету України та намір продовжувати постачання зброї у рамках зміцнення оборони Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА