Інтерфакс-Україна
20:06 03.10.2021

Під час переслідування контрабандистів на кордоні з Румунією був травмований прикордонник

1 хв читати
Під час переслідування контрабандистів на кордоні з Румунією був травмований прикордонник

Недалеко від кордону з Румунією контрабандисти сигарет, переслідувані правоохоронцями, стали причиною ДТП, один прикордонник травмований, повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України в неділю.

"Помітивши правоохоронців, невідомі кинули частину пакетів з сигаретами і на автомобілі почали тікати. Правопорушники на позашляховику, небезпечно маневруючи і створюючи явну загрозу здоров'ю і життю прикордонників, зробили зіткнення зі службовим автомобілем охоронців кордону Ford. При цьому прикордонник, водій службового авто, отримав травму", -йдеться в повідомленні.

При цьому, для того, щоб зупинити автомобіль правоохоронці використовували зброю. Зазначається, що автомобіль вдалося затримати, однак невідомі втекли.

Невідомих контрабандистів продовжують шукати.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

БПЛА втретє з початку року атакував навчальний центр ЗАЕС – МАГАТЕ

Кабмін дозволив переселенцям і українцям на окупованих територіях отримувати пенсію в будь-якому уповноваженому банку

Під окупованим Скадовськом ліквідовані четверо "кадирівців" - ГУР

У "Дії" планують запустити опитування ветеранів, "Ветеранський простір" і пошук фахівця із супроводу ветеранів

В окупованій Луганській області цього року закриють понад 100 шкіл

Сенатори США Блюменталь і Грем зібрали понад 80 голосів на підтримку законопроєкту про жорсткі вторинні санкції проти РФ

Україна і Велика Британія запустили співпрацю у сфері науки, технологій та інновацій

На півдні України минулої доби зафіксовано 330 ворожих обстрілів, майже 700 ударів дронами-камікадзе та 380 скидів з БпЛА

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати військовим набрала 25 тис. голосів

Одна людина загинула, вісім постраждали внаслідок ворожих обстрілів на Харківщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА