Інтерфакс-Україна
08:10 07.10.2021

Дослідники київського вузу стали першими в Україні співавторами Нобелівського лауреата з хімії 2021

1 хв читати
Дослідники київського вузу стали першими в Україні співавторами Нобелівського лауреата з хімії 2021

Дослідники Київського національного університету імені Тараса Шевченка стали першими в країні співавторами Нобелівського лауреата з хімії 2021 Беньяміна Ліста, зазначено на офіційній сторінці вузу в Facebook.

"Дослідники хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Олександр Григоренко, директор Інституту високих технологій (ІВТ) КНУ імені Тараса Шевченка професор Ігор Комаров, колишній аспірант ІХТ Андрій Тимцуник - перші і наразі єдині в Україні співавтори Нобелівського лауреата з хімії 2021 Беньяміна Ліста", - повідомляється в пості.

Раніше повідомлялося, вчений з ФРН Беньямін Лист і його колега з США Девід Макміллан стали лауреатами Нобелівської премії з хімії 2021 року. Премію присудили за "розвиток асиметричного органокаталізу". Глава комітету наголосив, що вчені вивчали "оригінальні інструменти для будівництва молекул". У прес-релізі Комітету зазначалося, що робота вчених "мала великий вплив на фармацевтичні дослідження і зробила хімію більш екологічною".

 

 

 

ОСТАННЄ

Кількість військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню, не зазначатиметься для підприємств ОПК - Міноборони

Петиція про запровадження не агресивного звукового сигналу "Відбій повітряної тривоги" не набрала необхідних голосів

Майже по всій Одещині стались обриви проводів через негоду - влада

МАГАТЕ: Конфлікт в Україні залишається найбільшою загрозою ядерній безпеці у світі

Більше 1,3 млн пенсіонерів ВПО залишилися без пенсій у січні через складну процедуру верифікації - омбудсман

На Харківщині ліквідували наслідки негоди, відновлено рух великовагового транспорту на трасах М-29 та М-03

У Херсоні автомобіль підірвався на міні, постраждали четверо цивільних, серед них двоє дітей

Генштаб зафіксував впродовж доби 204 бойових зіткнення

Венесуела пропонує масову амністію політв’язням - ЗМІ

ОВА: На Херсонщині за добу через обстріли РФ загинули 2 людини, 10 поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА