Інтерфакс-Україна
13:21 07.10.2021

У Раді запропонували п'ять кандидатур на посаду спікера

1 хв читати
У Раді запропонували п'ять кандидатур на посаду спікера

 Депутатські фракції та народні депутати запропонували п'ять кандидатур на посаду голови Верховної Ради.

Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", фракція "Слуга народу" делегувала на цю посаду чинного першого віце-спікера Руслана Стефанчука, "Голос" - Ярослава Железняка, "Європейська солідарність" - Яну Зінкевич, а також член фракції "ЄС" Олексій Гончаренко запропонував на цю посаду позафракційного депутата Гео Лероса, а той, у свою чергу, висунув кандидатуру Гончаренка.

Після цього віце-спікер Олена Кондратюк оголосила перерву в роботі пленарного засідання парламенту на півгодини, "щоб апарат Верховної Ради зміг підготувати інформацію про цих кандидатів та надати її народним депутатам".

Як повідомлялося, у четвер після відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради в парламенті розпочалася процедура обрання нового спікера.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА