Інтерфакс-Україна
12:26 09.10.2021

День жалоби оголошено 11 жовтня у Грузії в пам'ять загиблих у Батумі

1 хв читати
День жалоби оголошено 11 жовтня у Грузії в пам'ять загиблих у Батумі

У Грузії 11 жовтня оголошено Днем жалоби, повідомив прем'єр країни Іраклій Гарібашвілі.

"Висловлюю глибоку скорботу з приводу трагедії в Батумі і приношу співчуття членам родин та родичам загиблих. Разом із ними вся Грузія оплакує цю жахливу трагедію", - сказав він.

Гарібашвілі пообіцяв, що держава надасть всю необхідну допомогу постраждалим. "Усі особи, вину яких буде виявлено, будуть покарані за всією суворістю закону. МВС вже затримало трьох осіб, і розслідування триває", - написав прем'єр у соцмережі.

Один під'їзд 5-поверхового житлового будинку 1980-х років будівництва повністю обрушився в Батумі вранці 8 жовтня. У цій частині будинку було 15 квартир. За останніми даними, загинули шестеро людей, ще трьох шукають під завалами.

Причини обвалу будинку наразі не відомі.

За однією з версій, причиною трагедії могли стати проведені з порушенням будівельні роботи на першому поверсі будівлі: там розташовані кафе, магазини і салон краси. Є також версія, що під час ремонту комерційних приміщень була демонтована несуча стіна, що спровокувало обвалення. За ще однією версією, обвалення міг викликати вибух побутового газу, проте мешканці заявляють, що не чули звуку вибуху.

У зв'язку з обваленням будинку затримано трьох осіб - власник квартири на першому поверсі і двоє робітників, які вели ремонтні роботи і, імовірно, пошкодили несучу стіну корпусу.

ОСТАННЄ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА