Інтерфакс-Україна
09:58 12.10.2021

У Києві розпочався саміт Україна-ЄС за участю Зеленського та керівництва ЄС

1 хв читати
У Києві розпочався саміт Україна-ЄС за участю Зеленського та керівництва ЄС

Президент України Володимир Зеленський, президент Європейської ради Шарль Мішель і президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн розпочали засідання XXIII саміту Україна - ЄС, який відбувається у Києві.

Як повідомляє Офіс президента України, вранці керівники інститутів ЄС прибули в Маріїнський палац, де їх вітав глава Української держави. Вони поспілкувалися перед початком заходу.

У межах саміту заплановано укладення низки угод між Україною та ЄС. За його результатами буде ухвалено спільну заяву.

Президент України, президент Європейської ради і президент Європейської Комісії також зроблять заяви для представників ЗМІ за підсумками зустрічі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Україна та США підтримують ідею перемир’я на Різдво – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА