11:22 18.10.2021

В Україні хоча б однією дозою від COVID-19 вакциновано 81% працівників освіти

1 хв читати
В Україні хоча б однією дозою від COVID-19 вакциновано 81% працівників освіти

 В Україні принаймні однією дозою від COVID-19 уже вакциновано 81% працівників освіти, 82% працівників охорони здоров'я та 95% військовослужбовців.

Як повідомив на прес-конференції в Києві в понеділок заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Ігор Кузін, найменше вакцинованих серед пріоритетних груп населення люди похилого віку.

"Наразі найменш вакцинованими залишаються люди саме похилого віку. У цій категорії щонайменше однією дозою вакциновані 23%, або трохи більше ніж 2 млн людей", - сказав він.

Кузін наголосив, що людям старше 65 років необхідно вакцинуватися, оскільки вони мають високий ризик смерті від COVID-19.

"Вісім із десяти осіб, які померли від COVID-19 в Україні за час пандемії, були люди старше 60 років. Я закликаю людей старшого віку не йти на свідомий ризик, а вакцинуватися", - сказав він.

Кузін нагадав, що для зручності вакцинування людей старшого віку було відкрито тимчасові пункти щеплення у відділеннях "Укрпошти", де останніми тижнями було вакциновано близько 30 тис. людей старшого віку.

Кузін повідомив, що наразі в Україні працюють понад 3 тис. пунктів вакцинації, 1 тис. мобільних вакцинальних бригад, а також центри масової вакцинації, графік яких було продовжено для зручності громадян.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА