17:18 28.10.2021

В Індії понад 100 млн людей не зробили другу дозу вакцини від COVID-19

1 хв читати
В Індії понад 100 млн людей не зробили другу дозу вакцини від COVID-19

Близько 103,4 млн осіб в Індії не прийшли на процедуру отримання другої дози вакцини від коронавірусу COVID-19, повідомляє в четвер The Guardian.

"Ми вже бачили таке самозаспокоєння у хворих на туберкульоз. Вони починають приймати ліки, а через пару тижнів, коли їм стає краще, вони припиняють це робити, хоча хворі повинні приймати їх протягом шести місяців. До вакцин ставлення таке саме. Я впевнена, їм здається, що однієї дози достатньо, тому що ніхто не захворює", - розповіла медична працівниця в індійському місті Найнітал.

Міністр охорони здоров'я країни Мансух Мандавія закликає владу штатів, у яких люди відмовляються вакцинуватися, сконцентруватися на цій проблемі. За його словами, з наступного місяця медичні працівники почнуть робити обходи, щоб знайти тих, хто не бажає отримати другу дозу компонента.

Таке ставлення не тільки ставить під загрозу здоров'я громадян країни, а й підриває мету індійського уряду вакцинувати все доросле населення до 31 грудня, зазначає газета.

За весь період пандемії в Індії було зафіксовано понад 34 млн випадків зараження коронавірусом і близько 456 тис. смертей від захворювання. Близько 34% населення отримали обидві дози вакцини.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА