Інтерфакс-Україна
10:53 01.12.2021

Судову реформу цього разу буде доведено до кінця – Зеленський

1 хв читати
Судову реформу цього разу буде доведено до кінця – Зеленський

Судова реформа в Україні проводиться не вперше, але цього разу її буде завершено, наголошує президент України Володимир Зеленський.

"Боротьба з корупцією – це й справедливий і незалежний суд. Судова реформа в Україні. Тут пишатися поки що нічим. Ми тільки на початку шляху. Ми лише проголосували перші два закони. Судову реформу в Україні розпочато не вперше. Але вперше її буде доведено до кінця", - сказав глава держави, виступаючи у Верховній Раді у середу зі щорічним посланням.

Він висловив подяку народним депутатам, які підтримали закони, спрямовані на реалізацію судової реформи, суддям, які готові впроваджувати її у життя, та міжнародним партнерам, які підтримують Україну у цьому напрямі.

"Цей шлях буде дуже непростим", - додав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА