Інтерфакс-Україна
14:09 18.12.2021

Індія провела успішне випробування балістичної ракети, здатної нести ядерний боєзаряд

1 хв читати
Індія провела успішне випробування балістичної ракети, здатної нести ядерний боєзаряд

Стратегічні сили Індії в суботу провели успішне випробування нової балістичної ракети середнього радіусу дії наземного базування Agni Prime (Agni-P), здатної нести ядерну головну частину, повідомили представники командування.

Запуск ракети з дальністю 2 тис.км був здійснений з полігону на індійському острові Абдул Калам у Бенгальській затоці.

Під час випробування були виконані всі поставлені завдання з великою точністю, зазначили військові.

Це вже другий запуск двоступеневої твердопаливної ракети, перший був здійснений 28 червня. Вона розроблена на базі балістичної ракети Agni-II, але має більш досконалу систему наведення, високу точність і здатна нести роздільну головну частину з двома боєголовками індивідуального наведення загальною вагою до трьох тонн. Ракета Agni-P має прийти на зміну ракетам Agni-I і Agni-II.

Наразі Індія має балістичні ракети Agni-I з дальністю 750 км, Agni-II з дальністю 2 тис.км, Agni-III і Agni-IV із дальністю 4-4,5 тис. км і Agni-V з дальністю 5 тис. км. Усі вони здатні нести ядерну боєголовку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА