12:48 16.05.2022

Публічна стадія судового розгляду справи про збитий МН17 може завершитися 10 червня

2 хв читати
Публічна стадія судового розгляду справи про збитий МН17 може завершитися 10 червня

Публічна стадія судового розгляду справи про збитий МН17 може бути завершена 10 червня, після чого судова колегія піде в закриту стадію для ухвалення рішення.

Це випливає з анонсованого суддею Гендріком Стейнгаусом, який головує в суді, подальшого розкладу судових засідань.

Він нагадав, що 13 березня захист обвинувачуваного Олега Пулатова завершив оголошення своїх аргументів, і слухання були призупинені до сьогодні. Раніше свої аргументи надало обвинувачення. Отже, змагальна фаза судового процесу завершилася. Стейнгаус нагадав, що судовий розгляд справи, за якою проходять чотири обвинувачувані - троє росіян (Ігор Гіркін (Стрєлков), Сергій Дубінський, Пулатов та українець Леонід Харченко, відбувається одночасно, але не об'єднано, оскільки Пулатов представлений адвокатами, які беруть активну участь у судових слуханнях.

Головуючий суддя повідомив, що на сьогоднішньому засіданні представники родичів відреагують на позиції обвинувачення та захисту, після чого слово буде надано обвинуваченню. Для цього заплановано три дні. "Після цього 8 червня захисту Пулатова знову буде надано можливість відреагувати. На це буде відведено три дні, після чого справа пройде до стадії, коли суд почне обдумувати рішення", - пояснив Стейнгаус послідовність дій.

Суддя також нагадав, що раніше вже назвав дати, в які суд має намір оголосити своє рішення, – це 22 вересня, 17 листопада та 15 грудня цього року. "Суд очікує, що оголосити рішення 22 вересня буде нереально, тому в той день суд інформує, що слухання буде перенесено, але ми не зможемо сказати, коли саме судове засідання відновиться", - додав він.

Як відомо, суд про збитий МН17 розпочався 9 березня 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА