Інтерфакс-Україна
15:15 27.05.2022

Екологічної катастрофи на Каховському водосховищі немає - голова Херсонської облдержадміністрації

1 хв читати
Екологічної катастрофи на Каховському водосховищі немає - голова Херсонської облдержадміністрації

Голова Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута запевнив у відсутності екологічної катастрофи на Каховському водосховищі.

"Була проблема. Але особисто я розмовляв із першим заступником законнообраного мера міста Нової Каховки Олегом Тарабакою, який спілкувався з директором гідроелектростанції нашої Каховської, і він запевнив, що ситуація повністю контрольована, було відкрито під контролем керівництва станції два шлюзи: так, було скидання води, так, було невелике підтоплення, але екологічної катастрофи там немає", - сказав Лагута на брифінгу в медіацентрі "Україна - Укрінформ" у п'ятницю.

Водночас, за його словами, на Херсонщині "вже немає катастроф із пожежами", оскільки їх загашено. "Тому у цих двох таких неспокійних для нас питаннях, уже, можна сказати, порядок", - додав голова обладміністрації.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 200 тис. осіб змушені були втекти через відновлення боїв на сході ДРК - ООН

Зеленський подякував премʼєру Канади за внесок в програму PURL

Уряд дозволив компаніям з державною часткою понад 50% імпортувати електроенергію

Уряд доручив переглянути списки заборонених до відключення е/е підприємств та зменшити зовнішнє освітлення

Фізично неможливо захистити 3,5 тис. підстанцій в Україні - заступник глави Міненерго

На сьогодні Україна повернула 6 266 полонених, з них 403 цивільних – омбудсман

Україна досягла домовленості про реструктуризацію ВВП-варантів зі спецкомітетом їх власників

"Укренерго" боргує "Укргідроенерго" на балансуючому ринку вже 10 млрд грн - Сухецький

Через війну загинули 243 митців і 119 медійників - Мінкультури

Італія активна в пошуку ідей і кроків для наближення миру – Зеленський після зустрічі з Мелоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА