Інтерфакс-Україна
15:24 13.11.2022

США, Японія та Південна Корея попередили, що КНДР отримає рішучу відповідь у разі проведення ще одного ядерного випробування

1 хв читати
США, Японія та Південна Корея попередили, що КНДР отримає рішучу відповідь у разі проведення ще одного ядерного випробування

Президенти США і Південної Кореї Джо Байден і Джо Байден и Юн Сок Йоль, а також прем'єр Японії Фуміо Кісіда під час тристоронньої зустрічі в Пномпені домовилися посилити стримування КНДР, попередили про рішучу відповідь у разі проведення Північною Кореєю ще одного ядерного випробування, передають у неділю південнокорейські ЗМІ.

"Три країни працюватимуть разом для зміцнення стримування. Президент Байден підтвердив, що прихильність США захисту Японії та Південної Кореї є непорушною, і вона підкріплена всім спектром можливостей, зокрема ядерною", - йдеться в заяві, яку наводять південнокорейські ЗМІ.

Крім того, "лідери рішуче засуджують безпрецедентну кількість пусків балістичних ракет КНДР в цьому році, включаючи численні запуски міжконтинентальних балістичних ракет".

Вони закликали КНДР дотримуватися зобов'язань щодо денуклеаризації і пообіцяли, що "ще одне ядерне випробування Північної Кореї" буде зустрінуте рішучою відповіддю з боку міжнародного співтовариства.

В останні тижні КНДР активізувала проведення випробувань балістичних ракет. Також Північна Корея стала регулярно проводити артилерійські стрільби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина змінює систему підтримки українців, які прибули до країни з квітня 2025р. - ЗМІ

У Саудівській Аравії шкодують про те, що багато домовленостей, досягнутих у травні з Трампом, наразі реалізувати не вдалося - ЗМІ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Дві підставні іранські компанії зареєстровані в Україні потрапили під санкції Мінфіну США

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Зеленський провів розмову онлайн з представниками Сенату США

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА