Інтерфакс-Україна
14:29 26.12.2022

СБУ повідомила про підозру бойовику, який грабував мешканців Каховки

1 хв читати
СБУ повідомила про підозру бойовику, який грабував мешканців Каховки

Служба безпеки України повідомила про підозру бойовику "ДНР", який разом із російськими загарбниками чинив розбійні напади на мешканців захопленої Каховки Херсонської області.

У повідомленні української спецслужби в понеділок зазначається, що учасник "ДНР" на початку повномасштабного вторгнення добровільно прибув до ворожого військкомату у тимчасово окупованому Новоазовську Донецької області, де його призначили старшим стрільцем у складі 9-го полку морської піхоти 1-го армійського корпусу РФ.

"Перебуваючи у лавах агресора, брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони у напрямку Херсон - Кривий Ріг. Крім цього, зловмисник спільно з російськими загарбниками здійснював розбійні напади на жителів захопленої Каховки. Під час таких "нальотів" окупанти грабували громадян, а у разі спротиву - застосовували зброю", - зазначається у повідомленні.

За інформацією СБУ, бойовик потрапив у полон українських захисників у жовтні цього року.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру у порушенні законів та звичаїв війни, державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, а також участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

Сибіга розповів новому главі МЗС Японії про енергетичні потреби напередодні зими, запросив в Україну

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Сибіга обговорив з індійським колегою співпрацю між країнами, поділилися баченням шляху до миру

"Полтаваобленерго" спростувала власну інформацію про відсутність постачання е/е з ОЕС України після обстрілів РФ 8 листопада

Уряд відсторонив від роботи віце-президента "Енергоатому" Хартмута та директорів з фінансів та правового забезпечення – Свириденко

Уряд продовжує ухвалювати рішення щодо менеджменту НАЕК "Енергоатом" – Свириденко

Зеленський подякував урядам Канади й Великої Британії за санкції проти РФ та енергетичну підтримку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА