Інтерфакс-Україна
10:20 21.02.2023

Онлайн-диктант кримськотатарською мовою відбудеться у вівторок увечері - Мінреінтеграції

1 хв читати

Онлайн-диктант кримськотатарською мовою до Міжнародного дня рідної мови відбудеться увечері 21 лютого, повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Сьогодні - у Міжнародний день рідної мови, який щорічно відзначається 21 лютого,- буде проведений п’ятий онлайн-диктант кримськотатарською мовою. Диктант читатимуть з Криму о 18:30 (о 17:30 за київським часом). Його можна буде послухати у прямому ефірі на Facebook-сторінці організаторів та YouTube-каналі кримськотатарського телеканалу ATR", - ідеться у повідомленні пресслужби Мінреінтеграції.

Зазначається, що до написання диктанту можуть приєднатися всі охочі, а після завершення текст буде оприлюднений латиницею та кирилицею.

У міністерстві наголошують, що метою цього заходу є підтримка кримськотатарської мови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Зеленський повідомив про конструктивну розмову з командою США щодо гарантій безпеки: Домовились активно працювати

Сіверськ залишається під контролем Сил оборони – ОК "Схід"

Зеленський: Чисельність ЗС України у межах можливої угоди – 800 тис. військових

Вибух у Дарницькому районі Києва стався під час патрулювання нацгвардійцями території, внаслідок чого один з них загинув – прокуратура Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА