Інтерфакс-Україна
14:49 07.04.2021

Кабмін схвалив Концепцію розвитку кримськотатарської мови

1 хв читати
Кабмін схвалив Концепцію розвитку кримськотатарської мови

 Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку кримськотатарської мови, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в середу.

Метою концепції є створення шляхом законодавчого, інституціонального, організаційного, фінансового, інформаційного забезпечення належних умов для функціонування кримськотатарської мови як мови одного з корінних народів України, розширення сфери її застосування, заохочення її вивчення громадянами України незалежно від етнічного походження, популяризацію серед різних вікових груп, особливо - серед молоді.

Крім того, уряд доручив Міністерству реінтеграції тимчасово окупованих територій, іншим зацікавленим центральним органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, меджлісу кримськотатарського народу розробити і подати до 2 серпня 2021 року проект Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки та план реалізації стратегії.

Зазначено, що моніторинг виконання концепції здійснюватиметься щорічно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

Данія запускає проєкт Ukraine Transition Program на три роки з бюджетом у 375 мільйонів євро

Сибіга: Ми очікуємо прибуття в четвер делегації військових з Польщі після інциденту з російськими дронами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА