Інтерфакс-Україна
13:10 07.06.2023

На бахмутському напрямку українські сили просунулися від 200 до 1 100 метрів, бойові дії там наразі веде регулярна армія РФ - Маляр

1 хв читати
На бахмутському напрямку українські сили просунулися від 200 до 1 100 метрів, бойові дії там наразі веде регулярна армія РФ - Маляр

На бахмутському напрямку українські сили просунулися від 200 до 1 100 метрів, бойові дії там наразі веде регулярна армія РФ, "вагнерівці" залишаються де-не-де в тилових підрозділах, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"На бахмутському напрямку наші війська перейшли з оборони в наступ. За добу, що минула, маємо просування на різних ділянках бахмутського напрямку від 200 до 1100 метрів", - написала вона в телеграм-каналі.

Маляр зазначила, що росіяни на цьому напрямку перейшли до оборони, намагаючись утримати займані позиції. Так, ворог стягує свої резерви на цей напрямок із глибини для захисту.

"Вагнерівці залишаються подекуди у тилових підрозділах. Станом на зараз бойові дії веде регулярна армія РФ, задіює десантно-штурмові загони", - повідомила заступниця міністра.

Вона наголосила, що довго тримати оборону бахмутського напрямку і зараз на ньому наступати вдається, зокрема, завдяки заздалегідь підготовленим укріпленням.

"Готувалось укріплення завчасно силами наших військ та місцевих військових адміністрацій. Будували капітально", - заявили в Міноборони.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров за результатами зустрічі "Рамштайну": У 2025 році безпекова допомога перевищить показники всіх попередніх років повномасштабної війни

Міністр оборони Великої Британії про спецоперацію СБУ "Павутина": Знімаю капелюха

Триває візит української делегації до Вашингтону– Жовква

Суд заочно виніс вирок зраднику Шарію та присудив йому 15 років ув'язнення

Умєров підтвердив, що Україна мала проблеми з закупівлею китайських Mavic і зараз "заповнює прогалину" українською продукцією

Трамп поговорив з Путіним, назвав розмову "хорошою, але не такою, що призведе до негайного миру

US Embassy warns of risk of significant air attacks on Ukrainian territory

Паліса закликав сенаторів США підтримати закон Грема про посилення антиросійських санкцій

Умєров після "Рамштайну" оголосив про нову ініціативу щодо інвестування у виробництво зброї

Посольство США попереджає про загрозу масованих повітряних атак на територію України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА