Інтерфакс-Україна
11:40 25.06.2023

Зеленський зробить серію публікацій у соцмережах про військові шеврони

1 хв читати
Зеленський зробить серію публікацій у соцмережах про військові шеврони

Президент України Володимир Зеленський має намір зробити серію публікацій у соцмережах про шеврони, які йому передають військові та волонтери.

"Іноді тут, у моєму кабінеті, буває мій син. Іноді. Але тим не менш. І найбільше його тут цікавлять ось ці шеврони. Їх мені передають військові, волонтери, рідні наших воїнів. На фронті і в Києві, у госпіталях, під час церемоній нагородження героїв у Маріїнському палаці", - сказав він у відеозверненні в неділю.

Ця дошка для шевронів, за словами президента, "заповнюється, але дуже повільно".

"Я щасливий, що його цікавить саме це - наші герої, наша оборона, українські шеврони. Уже давно я хотів зробити спеціальну серію публікацій у моїх соцмережах про ці шеврони. Про те, звідки вони, хто передав, які це підрозділи. І саме сьогодні ми почнемо такі публікації", - сказав Зеленський.

Він також подякував низці українських підрозділів, які, за його словами, "виконали найбільше роботи на фронті".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

Європа підтримує Зеленського не погоджуватися на виведення військ із Донбасу - ЗМІ

У Кременчуці частково відновили водопостачання після атаки РФ - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА