Інтерфакс-Україна
19:40 06.10.2023

ВР має намір за два тижні ухвалити законопроєкт про переспрямування "військового" ПДФО з місцевих до держбюджету

1 хв читати
ВР має намір за два тижні ухвалити законопроєкт про переспрямування "військового" ПДФО з місцевих до держбюджету

Верховна Рада орієнтовно за два тижні продовжить пленарне засідання, на якому має намір ухвалити в другому читанні та в цілому законопроєкт №10037 щодо переспрямування податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з грошового забезпечення військових із місцевих до державного бюджету, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"За законопроєктом пройшли 878 з 910 (поправок - ІФ-У), тому через приблизно два тижні Рада завершить розгляд №10037 про військовий ПДФО", - написав він у своєму телеграм-каналі в п'ятницю.

Як повідомлялося, Верховна Рада 6 жовтня завершила розгляд поправок (загалом їх було понад тисячу) до законопроєкту №10038, ухваливши його в цілому, і тим самим збільшила видатки державного бюджету 2023 року на 322,6 млрд грн.

Крім того, парламент через 19 місяців (із 24 лютого 2022 року) відновив практику проведення години запитань до уряду, яка була регулярною на пленарних засіданнях до повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Один ворожий БпЛА у Харкові влучив поблизу житлових багатоповерхівок, інший спровокував пожежу - мер

Харків під атакою ворожих БпЛА - Терехов

МЗС Ізраїлю висловило співчуття родині української дівчинки, яка загинула внаслідок ракетної атаки Ірану по Ізраїлю

Україна презентувала Єврокомісії напрацювання з охорони природи в межах скринінгу за Розділом 27 – Міндовкілля

Трамп не відважується вдарити по Ірану через сумніви в ефективності бункерної бомби – ЗМІ

Ураган "Ерік" обрушився на Мексику

Зеленський готовий зустрічатись і з Путіним, хоча той пересидів конституційні повноваження

Зеленський анонсував розмови з партнерами наступного тижня

Зеленський про РФ та Іран: Не можна дозволяти агресивним режимам об’єднуватись і ставати партнерами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА