Інтерфакс-Україна
17:42 26.10.2023

Глави МЗС України та Саудівської Аравії обговорили ситуацію на Близькому Сході, евакуацію громадян із Гази й продовольчу безпеку

1 хв читати
Глави МЗС України та Саудівської Аравії обговорили ситуацію на Близькому Сході, евакуацію громадян із Гази й продовольчу безпеку

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ Саудівської Аравії принц Фейсал бін Фархан Аль Сауд обговорили ситуацію на Близькому Сході, проблему евакуації з Гази, а також майбутній саміт Grain From Ukraine.

"Під час нашої розмови міністр закордонних справ Саудівської Аравії Його Високість принц Фейсал бін Фархан Аль Сауд і я обговорили ситуацію на Близькому Сході. Я наголосив на важливості захисту цивільного населення в Ізраїлі та Секторі Гази. Ми обговорили проблему евакуації іноземних громадян із Гази", - написав Кулеба в Х (Twitter).

Глава МЗС України також наголосив на необхідності відкриття гуманітарного коридору.

"Ми цінуємо внесок Королівства у Формулу миру України і з нетерпінням очікуємо зустрічі на Мальті. Ми обговорили спільні зусилля зі зміцнення глобальної продовольчої безпеки, зокрема майбутній саміт Grain From Ukraine", - повідомив Кулеба.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США погодили передання Україні Німеччиною ракет до "Патріотів" і артилерійських боєприпасів великої дальності - ЗМІ

СБУ затримала кримінального авторитета Олійника на прізвисько Умка - ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Лідери Коаліції охочих домовилися про санкції у разі відмови РФ від припинення вогню - Зеленський

ТЕКСТ: Спільна заява лідерів Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та України за підсумками зустрічі в Києві

Зеленський і Макрон підсумували засідання Коаліції охочих на двосторонній зустрічі

Зеленський і Стармер провели розмову під час відвідання Софійського собору

Речник Путіна заявляє про "свою позицію" РФ щодо припинення вогню у відповідь на пропозиції України, США і Коаліції охочих

Зеленський, Макрон і Стармер провели спільну прогулянку Києвом після засідання коаліції охочих

Спецпосланець Віткофф має передати Путіну 22 пропозиції від України й партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА