Інтерфакс-Україна
12:54 16.11.2023

"Армія дронів" законтрактувала кількасот дронів УОП

1 хв читати
"Армія дронів" законтрактувала кількасот дронів УОП

АТ "Українська оборонна промисловість" (АТ "УОП", колишній концерн "Укроборонпром") до кінця року поставить кілька сотень дронів для "Армії дронів", повідомив голова Держслужби спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) Юрій Щиголь в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, частка УОП у загальному обсязі закупівель "Армії дронів" для фронту зростає.

"З нуля вона зросла до того, що ми сьогодні в них закуповуємо. А нуль був ще в серпні. З серпня, з моменту, як ми уклали перший контракт, і до сьогодні частка "Укроборонпрому" збільшилася з одного до кількох сотень дронів, які вже законтрактовані. Плануємо отримати їх до кінця року", - сказав Щиголь.

Він також зазначив, що УОП сьогодні "працює і виробляє те, чого не виробляв раніше протягом 10 років".

"Вони почали робити FPV-дрони, дрони великої дальності. Ми в них купуємо і постачаємо ЗСУ", - уточнив глава Держспецзв'язку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінал "Дитячого Євробачення-2025" відбудеться в суботу, представниця України виступить під №6

В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі

Петиція із закликом встановити в київському метро табло зворотного відліку не набрала необхідних для розгляду голосів

РФ понад шість годин атакувала одну з держшахт, внаслідок чого виникла пожежа і є поранені, – Міненерго

РФ протягом року 4,5 тис. разів атакувала енергооб’єкти – заступник міністра енергетики

Виробництво набоїв для збиття дронів буде нарощене до 400 тис. на місяць – Міноборони

Фіцо має намір на Єврораді голосувати проти використання активів РФ для військової допомоги Україні

В Японії скасували попередження про загрозу цунамі

АТ "Укрзалізниця" з 14 грудня вводить новий графік поїздів регіональних, приміських та міських рейсів

77 ОАеМБр повідомляє про системний дроновий терор цивільних окупантами в Харківській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА