Інтерфакс-Україна
16:24 06.06.2024

Зеленський - прем'єру Індії: Розраховуємо на участь Індії в Саміті миру на найвищому рівні

1 хв читати
Зеленський - прем'єру Індії: Розраховуємо на участь Індії в Саміті миру на найвищому рівні

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді, під час якої привітав його з перемогою на виборах.

"Побажав якнайшвидшого формування уряду і плідної роботи для процвітання індійської нації", - написав Зеленський у телеграм-каналі.

Лідери також обговорили підготовку до Глобального саміту миру.

"Розраховуємо на участь Індії на найвищому рівні", - зазначив Зеленський і запросив прем'єр-міністра Індії з візитом до України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА