Інтерфакс-Україна
16:45 24.06.2024

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули вже 479 українських спортсменів і тренерів - Бідний

1 хв читати

Кількість загиблих українських спортсменів і тренерів унаслідок повномасштабної війни РФ проти України сягнула 479, повідомив виконувач обов'язків міністра молоді та спорту Матвій Бідний.

"Хотів би розпочати з нагадування про те, що понад 3 тис. українських спортсменів, які від початку повномасштабного вторгнення взяли до рук зброю, щоб захищати нашу країну. 479 із них сьогодні вже забрала ця війна", - сказав Бідний на пресконференції "Воєнні злочини Росії проти українського спорту" в Києві в понеділок.

В. о. міністра зазначив, що загибель цих атлетів - це не тільки удар по українському спорту, а й удар по національній ідентичності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

Кабмін запускає цифрову екосистему ринку праці "Обрій" - Свириденко

Шмигаль обговорив з міністром оборони Португалії участь в ініціативи PURL та реалізацію програми SAFE

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА