Інтерфакс-Україна
10:39 08.07.2024

У персональних кабінетах учасників додаткової сесії НМТ розміщено запрошення з адресою та датою тестування - УЦОЯО

1 хв читати
У персональних кабінетах учасників додаткової сесії НМТ розміщено запрошення з адресою та датою тестування - УЦОЯО

У персональних кабінетах учасників додаткової сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) розміщено запрошення з адресою тимчасового екзаменаційного центру й датою тестування, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

"Початок тестування для учасників, які проходитимуть НМТ в Україні, указано за київським часом, а для учасників, які під час реєстрації виявили бажання проходити НМТ за кордоном, - за місцевим часом населеного пункту, де розташовано тимчасовий екзаменаційний центр", - ідеться в повідомленні пресслужби УЦОЯО.

У відомстві порадили заздалегідь спланувати графік на день тестування, а також прокласти маршрут, адже в разі запізнення учасника не буде допущено до тимчасового екзаменаційного центру.

"Додатково застерігаємо від поширення інформації про місце проведення НМТ, а також передачі своїх персональних даних стороннім особам, зокрема в будь-яких телеграм-каналах, що обіцяють оперативне інформування про вступні іспити", - наголосили в УЦОЯО.

У Центрі оцінювання нагадали, що додаткова сесія НМТ розпочнеться 11 липня й триватиме до 19 липня, а свої результати за шкалою 100-200 балів потенційні бакалаври отримають до 26 липня 2024 року.

Як повідомлялося, НМТ у 2024 році включає три обов'язкові предмети (українська мова, математика й історія України XVI-XXI століть) й один на вибір абітурієнта (іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика і хімія, українська література та географія).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА