11:40 20.01.2022

Citi посилює вимоги до клієнтів із нафтогазового сектору в рамках боротьби зі зміною клімату

2 хв читати
Citi посилює вимоги до клієнтів із нафтогазового сектору в рамках боротьби зі зміною клімату

Американський банк Citigroup Inc. посилює умови співпраці з клієнтами з нафтогазової галузі, зокрема, змінюючи підхід до вимог щодо оцінки рівня забруднень, які є необхідним критерієм для отримання фінансування, пише Green Deal

У доповіді банку йдеться про те, що він має намір домогтися «абсолютного скорочення» викидів з боку компаній у рамках кредитного портфеля в енергетичному секторі на 29% до 2030 року порівняно з рівнями 2020 року. При цьому банк наголосив, що відмова від співпраці з нафтогазовими компаніями, які не виконують цих умов, передбачена як крайній захід.

Інші банки сфокусувалися на тому, щоб домогтися від клієнтів скорочення «інтенсивності викидів», а не їхнього рівня в цілому. Деякі активісти у сфері захисту клімату стверджують, що цей критерій є менш жорстким та недостатнім для боротьби зі зміною клімату.

Citi зберіг цей критерій для клієнтів у електроенергетичному секторі, поставивши умову скоротити інтенсивність викидів на 63% для позичальників у секторі.

При цьому в доповіді Citi стверджується, що банк має намір домогтися нульових викидів СО2, пов’язаних зі своїми фінансовими операціями, до 2050 року, аналогічно обіцянкам більшості представників сектору фінансових послуг.

Тим часом деякі активісти у сфері захисту навколишнього середовища та законодавці звинувачують фінансовий сектор у так званому «зеленому піарі», говорячи, що масштабні обіцянки, у тому числі скоротити викиди, насправді практично безпідставні, поки банки продовжують фінансувати компанії, що займаються видобуванням викопних видів палива. На спалювання викопних видів палива припало 74% викидів парникових газів у США в 2019 році, згідно з даними Управління енергетичної інформації Міненерго США (EIA).

Найбільші банки США, включаючи JPMorgan Chase & Co., Bank of America Corp. і Citi, інвестували $3,8 млрд у видобуток викопних видів палива з 2015 року, коли було підписано Паризьку кліматичну угоду, згідно з даними низки природоохоронних організацій, включаючи Rainforest Action Network.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Енергоатом" запустив у роботу в енергосистемі України нові потужності з виробництва чистої електроенергії

Данія, ФРН, Нідерланди та Бельгія мають намір нарощувати потужності альтернативної енергетики

Генсек ООН попередив про наближення кліматичної катастрофи

Агресор вже скоїв 231 злочин проти українського довкілля - Мінприроди

ЄК підготувала план підвищення енергобезпеки Європи вартістю EUR195 млрд

Змінився керівник ДТЕК ВДЕ

Рівень розрахунків "ГарПоку" з ВДЕ-виробниками за лютий-березень становить 19-20% – керівник підприємства

Відпуск "зеленої" е/е за перший місяць війни знизився на 8,4% - глава "ГарПоку"

Україна до кінця 2024 р. створить інтегровану систему радіаційного моніторингу, що взаємодіятиме з аналогічною системою ЄС

Генсек ООН: газо- і нафтовидобувачі використовують війну в Україні в своїх цілях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА