11:06 03.05.2022

Змінився керівник ДТЕК ВДЕ

2 хв читати

Виконувачем обов'язків генерального директора ДТЕК ВДЕ призначено директора зі стратегії та розвитку групи ДТЕК Олександра Селіщева.

"Ключовим завданням Олександра Селіщева на новій посаді є відновлення стійкої роботи підприємств компанії, адаптація плану будівництва Тилігульської ВЕС відповідно до поточної ситуації в країні, забезпечення життєдіяльності бізнесу за рахунок підвищення надходжень від продажу електроенергії", - йдеться у повідомленні ДТЕК ВДЕ на сайті.

Згідно з повідомленням, Селіщев приєднався до ДТЕК у 2005 році, зокрема, з 2014 року працював директором зі стратегії та розвитку групи ДТЕК. До цього з 2001 року працював у холдингу SCM.

Зазначається, що Селіщев був одним із засновників напряму зеленої енергетики в ДТЕК, а за його безпосередньої участі реалізовувалися масштабні проекти – будівництво Покровської, Нікопольської СЕС та Тилігульської ВЕС.

"Маріс Куніцкіс, який до цього очолював ДТЕК ВДЕ, продовжить співпрацю з компанією як консультант із іноземних проектів ВДЕ", – зазначили в ДТЕК.

Як повідомлялося, на початку 2021 року "ДТЕК ВДЕ" і данська компанія з виробництва вітротурбін Vestas уклали договір на будівництво першої черги "ДТЕК Тилігульська вітроелектростанція" потужністю 126 МВт. Проект будівництва Тилігульської ВЕС передбачає можливість збільшення потужності до 564 МВт.

Передбачалося, що "ДТЕК Тилігульська ВЕС", інвестиції в яку планувалися розміром 18 млрд грн, розпочне генерацію електроенергії вже у 2022 році. Фінансування будівництва першої черги планувалося за рахунок часткового використання зелених євробондів, випущених у 2019 році на суму EUR325 млн з терміном обігу п'ять років.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна ініціює окремі правила участі у CBAM через війну – глава Мінприроди

Швейцарія інвестуватиме в українські проєкти щодо пом'якшення впливу кліматичних змін – глава Мінприроди

Для реалізації проекту вітрогенерації потужністю 300 МВт шукатимуть партнерів у Європі – засновник UFuture Хмельницький

ЄС зробив ще один крок до відмови від теплових двигунів автомобілів

Україна та Румунія посилять співпрацю у сфері екології – Мінприроди

Україна долучилася до європейської екологічної програми LIFE з бюджетом EUR5,43 млрд на 2021-2027 роки

Платити ВДЕ-генерації у повному обсязі цього року немає можливості - радник прем'єра

Глобальні інвестиції у вітроенергетику подвояться і перевищать $100 млрд у 2030 році - Rystad

Російські агресори вивели в Україні з ладу 30% СЕС та понад 90% ВЕС - міністр енергетики

ВДЕ-генерація зменшила обсяг відпуску е/е у квітні-травні 2022 року майже на третину - "ГарПок"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА