Інтерфакс-Україна
19:29 19.08.2020

Ринкова вартість Apple вперше перевищила $ 2 трлн

2 хв читати
Ринкова вартість Apple вперше перевищила $ 2 трлн

Apple Inc. стала першою публічною компанією США, капіталізація якої перевищила позначку в $ 2 трлн.

Акції Apple в ході торгів досягали позначки $ 468,09. За даними на 18:50 КСК, ціна паперів становила $ 466,81.

Два роки тому ринкова вартість компанії вперше піднялася вище $ 1 трлн - тут Apple теж стала першою.

З початку поточного року акції Apple подорожчали на 60%. Папери компанії повинні завершити торги в середу на рівні $ 467,77 і вище, щоб капіталізація компанії перевищила позначку в $ 2 трлн на закриття ринку, пише MarketWatch.

Акції Apple різко подешевшали в лютому-березні через пандемію коронавірусної інфекції і досягли локального мінімуму 23 березня, після чого відновили зростання. Їх вартість відтоді майже подвоїлася.

Попит на пристрої Apple, зокрема, на iPhone, залишається стійким, незважаючи на побоювання, що він міг знизитися в період, коли мільйони американців змушені працювати з дому через пандемію.

Залежність споживачів від технологій, що збільшується, підтримує зростання бізнесу Apple і інших великих інтернет-компаній, включно з Amazon.com Inc., у період пандемії, пише The Wall Street Journal. Водночас, інші сфери бізнесу - від енергетики до туризму - несуть серйозні втрати через падіння попиту на багато послуг у результаті кризи, викликаної коронавірусом, що вже спровокувало хвилю банкрутств.

Технологічний сектор є одним із небагатьох, який, як очікується, буде рости в найближчі роки, зазначають експерти.

Той факт, що капіталізація Apple перевищила позначку в $ 2 трлн, є заслугою головного виконавчого директора компанії Тіма Кука, який змінив на цій посаді засновника Apple Стіва Джобса в 2011 році. Кук розширив присутність Apple в Китаї, а також зробив ставку на розвиток різних сервісів.

Навіть у період пандемії компанія змогла збільшити продажі: її виручка за підсумками третього фінансового кварталу, що завершилася 27 червня поточного року, збільшилася на 11%, склавши близько $ 60 млрд.

Експерти очікують, що до Apple в клубі компаній з капіталізацією понад $ 2 трлн незабаром можуть приєднатися і інші технологічні компанії - Amazon і Microsoft Corp. Ринкова вартість Amazon наразі складає $ 1,66 трлн, Microsoft - $ 1,6 трлн.

 

 

ОСТАННЄ

"ДТЕК Мережі" у I пів.-2025 інвестував в підвищення надійності електропостачання 2,3 млрд грн

Данило Гетманцев: Найближчим часом запустимо проект з підтримки ОПК – "Defence.City"

Ефективне корпуправління та сприятливий бізнес-клімат в Україні визначальні для залучення іноземних інвестицій – Девіс

"Метінвест" у I півріччі незначно знизив сплату податків і в 3 рази наростив військовий збір

Шмигаль заявив про збільшення інвестицій в українські дрони: затверджено рішення про перерозподіл коштів

ДТЕК інвестував у підготовку до зими 6,9 млрд грн

Кількість інвестиційних угод в Україні у 2024р. зросла майже вдвічі – UVCA

Україна може отримати близько $78 млрд міжнародної підтримки у 2025-2026 рр. – головна економістка Dragon Capital

Bell Helicopter планує інвестувати та виробляти в Україні

Граничний обсяг публічних інвестицій у житловий сектор до 2028 р. становить 18,4 млрд грн – план

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА