14:38 07.12.2020

Інвестпроект щодо захисту сіл Львівщини від паводків і програма модернізації лікарень у 2020 році залишилися без фінансування - ДКСУ

2 хв читати
Інвестпроект щодо захисту сіл Львівщини від паводків і програма модернізації лікарень у 2020 році залишилися без фінансування - ДКСУ

Без фінансування у 2020 році залишається бюджетна програма за державним інвестиційним проектом комплексного протипаводкового захисту сіл і сільських угідь у Львівській області, оскільки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, як головний розпорядник, не затвердило паспорт такої програми, свідчать дані на сайті Державної казначейської служби (ДКСУ).

Згідно з цими даними станом на 1 грудня, з цієї ж причини не отримала бюджетних коштів програма Міністерства охорони здоров'я з модернізації матеріально-технічної бази багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування.

Загалом через відсутність паспорта не профінансовано 21 бюджетну програму, щодо шести із них розпорядником значиться Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, щодо чотирьох - Міністерство енергетики, ще три належать до Мінекономіки. Що стосується Міненерго, зокрема, йдеться про програму реконструкції та капремонту магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород, а також про державний інвестпроект "Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей".

Мінекономіки не затвердило програми щодо витрат Аграрного фонду на збереження, перевезення та переробку об'єктів державного цінового регулювання держінтервенційного фонду, а також щодо фінансової підтримки агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу та за програмою "Виконання судових рішень, що набрали законної сили".

Окрім цього, фінансування цього року не отримала програма "Функціонування інституції з підтримки та просування експорту", паспорт якої мав затвердити господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабміну.

Міносвіти також не затвердило паспорт програми з надання пільгових довгострокових кредитів для здобуття вищої освіти, зазначає ДКСУ.

Законодавство вимагає затверджувати паспорти бюджетних програм протягом 45 днів із дня набуття чинності законом про держбюджет на відповідний рік (у 2020 році крайнім терміном було 14 лютого).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Стартова ціна ОГХК на приватизаційному аукціоні буде від 3 до 5 млрд грн - голова ФДМ

Scatec та банк FMO підключили третю СЕС в Україні потужністю 32 МВт на Черкащині

Китайські інвестори і "МС-4" Ярославського скликають збори акціонерів "Мотор Січ" на 31 січня

Криклій запросив Швейцарію приєднатися до впровадження масштабних інфраструктурних проектів в Україні

Україна та Світовий банк у 2021 році продовжать спільну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів - Криклій

Участь у "Чистій мережі" забезпечить збільшення інвестицій в Україну

Криклій запросив турецьку Gulermak до участі в реалізації інвестпроектів у транспортному секторі України

Huawei побудує на північному сході Франції свій перший завод в Європі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА