18:59 10.02.2021

Зеленський підписав закон про держпідтримку великих інвестпроектів

1 хв читати
Зеленський підписав закон про держпідтримку великих інвестпроектів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями в Україні".

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, "цей документ сприятиме відновленню інвестиційної активності в Україні після кризового 2020 року".

Закон передбачає надання державної підтримки українським та іноземним інвесторам із загальною сумою інвестицій від EUR20 млн.

Зокрема, визначено можливість отримання податкових пільг, забезпечення інвестиційних проектів об'єктами суміжної інфраструктури, надання переважного права землекористування земельними ділянками державної або комунальної власності для реалізації інвестиційних проектів, закріплення гарантій інвестора через підписання прямого договору з урядом України. При цьому загальний обсяг державної підтримки не має перевищувати 30% від суми інвестицій у проект.

Згідно з документом, підтримка надаватиметься підприємствам, які працюють у переробній промисловості, транспортній галузі, освіті, науковій і науково-технічній галузях; охороні здоров'я, мистецтві, культурі, спорті, туризмі та курортно-рекреаційній сфері.

Передбачено також створення спеціальної урядової уповноваженої установи, що займатиметься супроводом інвестиційних проектів, допомогою інвесторам від початку проекту й протягом усього часу його тривалості.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

StarLightMedia оцінює свої інвестиції в соцрекламу в $15 млн на рік

Швейцарська Stadler побудує два заводи в Харкові - в. о. мера

"Нафтогаз" має залучати інвестиції для нового видобутку газу, а не вкладати в купівлю вже розроблених родовищ - CVO Ватерландер

Ryanair планує стати найбільшим інвестором в Україні, розраховує здійснювати рейси із 12 аеропортів

НаУКМА планує створити технопарк із коворкінгом за 50 млн грн

BWT інвестує до EUR5 млн в автомати з розливу очищеної води

До UkraineInvest надійшло 26 заявок на отримання держпідтримки за "законом про інвестнянь" на загальну суму $1,7 млрд - заступник голови ОП

Україна має звернути увагу на інвестиції в людський капітал - віце-президент СБ

Первинний ринок житла інвестиційно привабливий у восьми, вторинний - у 14 обласних центрах України

Bosch має намір розмістити в Україні потужності з виробництва електроінструментів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА