Інтерфакс-Україна
17:13 18.12.2017

Показник захворюваності на грип та ГРВІ у Києві за тиждень трохи знизився

1 хв читати
Показник захворюваності на грип та ГРВІ у Києві за тиждень трохи знизився

Кількість хворих на грип та ГРВІ в Києві в період з 11 до 17 листопада зменшилася на 1,7% і становила 18,7 тис. осіб, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Порівняно з попереднім тижнем спостерігається зниження захворюваності за рахунок дитячого населення, однак відбулося незначне зростання серед дорослого населення", - зазначено в повідомленні.

Показник захворюваності перебуває нижче епідпорогу на 43% і становить 639,6 осіб на 100 тис. населення, інтенсивність епідемічного процесу перебуває на характерному для цього періоду року рівні.

За звітний період у приватних і комунальних медичних установ вакциновано 1,4 тис. осіб, з початку сезону - 23 тис. пацієнтів, 5,6 тис. з них - діти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні відкрито перший навчальний хаб MammoLOAD для фахівців з раннього виявлення раку молочної залози

Рада церков виступає за заборону та криміналізацію сурогатного материнства для іноземців

Клініка "Одрекс" закликає уникати недоведених звинувачень її лікарів у смерті пацієнта, дочекатися офіційних висновків розслідування

Заступник міністра Адаманов: дефіциту ліків через знищення складу фармдистриб’ютора не буде

Farmak співчуває команді "Оптіма-Фарм" у зв’язку з втратою центрального складу, намагатиметься не допустити дефіциту ліків

Суд звільнив від покарання лікаря, який вимагав у пацієнтки кошти за протез і погрожував його видаленням

Кардіологія та кардіохірургія сьогодні є одними з найрозвинутіших напрямів української медицини – Радуцький

Медмережа "Добробут" долучається до ініціативи проведення скрінінгу здоров’я в межах ПМГ

Заборона проводити конкурси на головного лікаря під час воєнного стану не має сенсу – Радуцький

Мережа лікарень з послугами ендопротезування у Києві тепер налічує 9 медзакладів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА