21:00 15.02.2018

Ректор НМУ ім. Богомольця поклала відповідальність за своєчасне проведення іспитів на МОЗ

2 хв читати
Ректор НМУ ім. Богомольця поклала відповідальність за своєчасне проведення іспитів на МОЗ

Київ. 15 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Своєчасне проведення іспитів "Крок 1. Стоматологія" в Національному медичному університеті (НМУ) ім. О.Богомольця залежить від Центру тестування при Міністерстві охорони здоров'я, заявила ректор Катерина Амосова в четвер увечері, відкидаючи висунені днем раніше звинувачення центру на адресу вишу.

"Щоб іспити відбулися вчасно, НМУ запропонував Центру тестування, що має виключні повноваження з надання послуг із проведення ліцензійних інтегрованих іспитів, надати їх у рамках передбачених законодавством позатендерних процедур для конкретного іспиту, вартість якого не передбачає проведення торгів", - пояснила позицію НМУ К.Амосова в переданому агентству релізі.

За її словами, суми, зазначеної в договорі, цілком достатньо для здійснення закупівлі послуги в повному обсязі та у відповідні терміни.

Вона повідомила, що університет уже запропонував свій проект договору про закупівлю послуг із проведення іспитів, який нині перебуває на розгляді в Центрі тестування при МОЗ, і рішення щодо здійснення цієї закупівлі наразі залишається за центром.

К.Амосова зазначила, що раніше НМУ оголосив на 14 лютого тендер на закупівлю послуг із проведення ліцензійних інтегрованих іспитів, проте його було скасовано через надходження лише однієї пропозиції від приватного підприємства, тоді як Центр тестування його проігнорував.

"Надалі ми будемо в робочому порядку врегульовувати питання про подальшу співпрацю з Центром тестування", - сказала ректор.

Раніше в четвер Центр заявив, що спроба закупівлі послуг із проведення іспиту, призначеного на 20 лютого, на відкритих торгах через ProZorro зриває терміни цих іспитів, оскільки укладення такого договору має здійснюватися за переговорною процедурою. Центр стверджує, що в середині січня і на початку лютого двічі звертався до адміністрації НМУ з листом про необхідність розпочати таку процедуру закупівлі, проте позиція університету залишалася колишньою.

Як повідомлялося, подібний конфлікт між Центром тестування і адміністрацією НМУ ім. Богомольця вже виникав у 2017 році.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Медзаклади системи НАМНУ поки що не поспішають з автономізацією

У Харкові 13-річна дівчинка отруїлася таблетками для схуднення

Гройсман очікує, що через кілька років люди відчують покращення якості екстреної медицини

МОЗ України винесло на обговорення положення про центри медреабілітації та паліативної допомоги дітям

МОЗ України винесло на обговорення положення про центри медреабілітації та паліативної допомоги дітям

Декларацію про медобслуговування вже підписали понад 8 млн українців - Порошенко

Понад 90% поранених українських військових повертаються на службу завдяки стандартам НАТО у військовій медицині - Порошенко

До кінця року в селах України почнуть працювати близько 500 амбулаторій нового типу - Порошенко

Кабмін перерозподілив 2 млрд грн на функціонування закладів "первинки", що не ввійшли до медреформи

Турчинов закликає чиновників наслідувати його приклад і здати кров для захисників України (Відео)

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА