12:23 14.01.2019

Звільнена ректор Амосова у супроводі прибічників спробувала пройти до НМУ ім. О.О.Богомольця

1 хв читати
Звільнена ректор Амосова у супроводі прибічників спробувала пройти до НМУ ім. О.О.Богомольця

Звільнена з посади ректора Катерина Амосова спробувала пройти на робоче місце до Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

"Зараз відбувається штурм адміністративної будівлі НМУ ім. О.О.Богомольця. Це спроба екс-ректорки Катерини Амосової та її прихильників потрапити до університету. Така спроба вторгнення є протизаконною. Катерина Амосова була ознайомлена з наказом про своє звільнення керівництвом університету 10 січня 2019 року і наразі не має жодних повноважень", - повідомляє МОЗ на сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

У міністерстві також зазначають, що державні виконавчі служби зобов'язані повідомляти МОЗ України як засновнику та власнику НМУ ім. О.О.Богомольця про здійснення будь-яких виконавчих проваджень у державному університеті, "зокрема про плани захоплення та блокування університету державними виконавцями". "Наразі таких повідомлень до МОЗ України не надходило", - йдеться в повідомленні міністерства.

За інформацією МОЗ, поліція вивела з приміщення НМУ ім. О.О.Богомольця прибічників К.Амосової, вони дають пояснення правоохоронним органам.

У свою чергу в. о. міністра охорона здоров'я України Уляна Супрун на своїй сторінці в мікроблозі Twitter зазначила, що, за її інформацією, планується ще одна спроба штурму держуніверситету "вже за участю представників суду".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА