Інтерфакс-Україна
18:23 23.02.2018

Обсяг ввезених в Україну фальсифікованих серій ліків становить менше ніж 1%

1 хв читати
Обсяг ввезених в Україну фальсифікованих серій ліків становить менше ніж 1%

Кількість фальсифікованих серій лікарських засобів іноземного виробництва у 2017 році не перевищує 0,001% від загальної кількості препаратів, ввезених на територію України, повідомила голова Державної служби України з лікарських засобів і контролю за наркотиками (Держлікслужба) Наталія Гудзь під час публічного звіту за підсумками діяльності служби у п'ятницю.

За її словами, загальна кількість ввезених на територію країни серій лікзасобів становить близько 79,8 тис.

Голова Держлікслужби, коментуючи проблему фальсифікації лікарських засобів, висловила сподівання, що скасування мораторію на перевірки суб'єктів госпдіяльності дасть відомству більше повноважень і можливостей для скорочення обсягу таких препаратів.

Згідно з даними Держлікслужби, у 2015-2016 рр. кількість імпортного фальсифікату становила по 0,12% від загального обсягу ввезених препаратів.

Раніше Держлікслужба акцентувала увагу на регулярній публікації інформації щодо виявлених і заборонених фальсифікованих препаратів.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 22 лютого 2018 року оприлюднив затверджений своєю постановою від 18 грудня 2017 року перелік органів держнагляду, на які не поширюється дія закону "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Перелік містить 24 державні структури, зокрема Держлікслужбу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лікарі закликали депутатів врегулювати продаж нікотинових паучів

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА