Інтерфакс-Україна
14:44 04.02.2021

Вакцинація - це складний логістичний процес - гендиректор PfizerUkraine

2 хв читати
Вакцинація - це складний логістичний процес - гендиректор PfizerUkraine

Вакцинація від COVID-19 - це складний логістичний процес, Pfizer Ukraine вживає всіх необхідних заходів, щоб вакцина з'явилася в Україні, сказала генеральний директор Pfizer Ukraine Зоряна Цілик під час онлайн-зустрічі "Глобальний огляд економіки України", організованої Європейською бізнес асоціацією в четвер.

"Вакцинація - це складний логістичний процес... Але ми не можемо розпочати детальну комунікацію, доки препарат не зареєстрований в Україні. Ми робимо все, щоб це відбулося якомога швидше. Усі уряди укладали договори ще в липні, потрібно було (Україні - ІФ) це зробити раніше. Ми робимо все, щоб вакцина була в Україні, наразі тривають переговори - надія є, шанси хороші", - зазначила Цілик.

На її думку, в Україні варто впровадити електронний паспорт вакцинації.

"Було б добре запровадити електронний паспорт вакцинації, адже практично всі вакцини потребують двох ін'єкцій, і це необхідно якось відстежити. Зручно було б мати дані про вакцинацію у телефоні, якщо ти хочеш пересуватися світом", - вважає Цілик.

Гендиректор Pfizer Ukraine також наголосила, що забезпечити холодовий ланцюжок під час постачання вакцини "простіше, ніж усе це представляють".

"Вакцину поставляють у спеціальних термобоксах, які підтримують необхідну температуру п'ять тижнів. У Європі вакцину розвозить логістична компанія FedEx", - сказала вона, додавши, що Pfizer вакцинуватиме своїх співробітників.

Окрім цього, компанія в 2021 році планує вивести на ринок України вісім нових молекул.

"Ми дуже маленький ринок для Pfizer. Якщо великі розвинені ринки виводять одну-три нові молекули за рік, то ми цього року плануємо вивести вісім молекул. Коли ти виводиш на ринок нові препарати, то це не джерело доходів. Потрібно багато інвестувати - це стосується реєстрації, ввезення тощо. Доступ до інноваційних препаратів можна організувати навіть за такого рівня фінансування, який є нині. Просто необхідно поліпшити структуру витрат", - сказала Цілик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

Закупівлі ліків для пацієнтів з первинним імунодефіцитом в 2025р профінансовані на 39% - БФ "Пацієнти України"

Ціни на велику кількість ліків будуть знижені вже до кінця літа - Ляшко

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА