16:58 19.02.2021

Johnson& ohnson подала до ВООЗ заявку на екстрене застосування вакцини від COVID-19

1 хв читати
Johnson& ohnson подала до ВООЗ заявку на екстрене застосування вакцини від COVID-19

Американська компанія Johnson & Johnson у п'ятницю оголосила, що подала заявку до Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) на екстрене використання розробленої компанією вакцини від коронавірусу COVID-19, повідомляють західні ЗМІ.

У компанії зазначили, що подання заявки є необхідною переумовою для постачання вакцини у рамках програми COVAX.

На відміну від Pfizer та Moderna, вакцина від Johnson & Johnson дає стійкий імунітет від коронавірусу після однієї дози, а не двох. Крім того, вакцину компанії Johnson & Johnson легко транспортувати. Вона залишається придатною до застосування протягом двох років за зберігання в умовах -20 ºС і щонайменше три місяці за температури 2-8 ºС.

Згідно з проміжними результатами третьої фази випробувань вакцини в США та в семи інших країнах, однодозова вакцина показала ефективність у 66% у "запобіганні помірному та важкому захворюванню на COVID-19". У запобіганні "важчим симптомам" вакцина ефективна на 85%.

Водночас показник ефективності вакцини в кожній країні був різним. Найкраще препарат спрацював у США - там він показав 72% ефективності у запобіганні помірному та важкому захворюванню, а в Південній Африці цей показник становив лише 57%. Передбачається, що причиною цього є виявлений у країні більш заразний штам вірусу.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА