Інтерфакс-Україна
12:20 02.07.2021

Центр масової вакцинації на базі МВЦ у Києві з 5 липня працюватиме щодня

1 хв читати
Центр масової вакцинації на базі МВЦ у Києві з 5 липня працюватиме щодня

Центр масової вакцинації проти COVID-19 на базі Міжнародного виставкового центру (МВЦ) із 5 липня працюватиме щодня з 10:00 до 17:30, повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" заступник голови Київської міськдержадміністрації Ганна Старостенко.

"За останній місяць у столиці кількість зроблених щеплень зросла в 2,7 раза - зі 125 тис. на початку червня до 344 тис. наприкінці. Водночас кількість повністю імунізованих киян збільшилася майже в 5,5 раза. Це досить вагомі показники для нарощування темпів вакцинації, тому ми ухвалили рішення змінити графік роботи центру на щоденний", - сказала вона.

Старостенко зазначила, що для вакцинації можна попередньо записатися через сервіс Helsi.me.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про врегулювання аптечної діяльності відповідно до норм ЄС

МОЗ підтримав ініціативу Мінветеранів щодо декларацій ветеранів з сімейними лікарями

Вартість лікування пацієнтів з ахондроплазією становить 1,7 млрд грн – Ляшко

Ліцензії на заготовку та тестування донорської крові отримали 19 суб’єктів системи крові

Кабмін розширив перелік безоплатних ліків і медвиробів, що закуповує держава - Свириденко

Підвищення захворюваності на ковід може тривати до кінця вересня – Кузін

Захворюваність на кір Україні суттєво зросла, від початку року зареєстровано майже 1200 випадків

Електронний стандарт реєстрації лікарських засобів став в Україні обов’язковим

Уряд розширить програму "Доступні ліки", запровадить нові тарифи на кардіохірургічну допомогу – Ляшко

Кількість випадків COVID-19 в рази менша минулорічних показників, нові штами коронавірусу не викликають важкого перебігу хвороби – експерти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА