11:00 17.09.2021

Представник ВООЗ в Україні: Не всі охочі вакцинуватися українці знають, де це можна зробити

2 хв читати
Представник ВООЗ в Україні: Не всі охочі вакцинуватися українці знають, де це можна зробити

Не всі українці, які хочуть вакцинуватися проти COVID-19, знають, де це можна зробити і куди звертатися, вважає представник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), голова Бюро ВООЗ в Україні доктор Ярно Хабіхт.

"Ми з'ясували ще один цікавий факт: не всі українці, навіть зацікавлені у вакцинації, знають, куди саме їм потрібно звертатися, щоб отримати щеплення. Проблема в перші місяці кампанії з вакцинації полягала в тому, що не вистачало самої вакцини. Але наразі, починаючи з серпня, в Україні має бути достатньо вакцини", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, на сьогодні в Україні в наявності є понад 10 млн доз вакцини проти COVID-19, до кінця поточного року мають бути доставлені ще майже 15-20 млн доз. "І наразі дуже важливо прискорити темпи вакцинації, щоб досягти і глобальних цілей, і цілей українських", - зазначив представник ВООЗ в Україні.

Хабіхт наголосив, що "для всіх груп населення потрібно продумати, як організувати процес у такий спосіб, щоб вакцинуватися було легко".

"Ми розпочинали вакцинацію наприкінці лютого, використовували для цього мобільні команди, пізніше до них додалися стаціонарні пункти проведення вакцинації, і лише на початку літа почали з'являтися центри вакцинації, які наразі доступні майже у всіх областях України", - сказав він.

За його даними, 23% вакцин в Україні були введені у великих центрах вакцинації, 46% - у фіксованих стаціонарних пунктах, 31% - мобільними бригадами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Український Червоний Хрест оголосив конкурс на найкращий ескіз шеврона загонів швидкого реагування

Віталій Кличко відвідав в Берліні поранених захисників, які проходять протезування в межах спільного берлінсько-київського проєкту

Вартість відновлення зруйнованих агресором медзакладів уже перевищила $17 млрд - Ляшко

Україна нарощує потужність системи реабілітації, зростає потреба в протезуванні

Вартість відновлення зруйнованих агресором медзакладів уже перевищила $17 млрд

Через війну і стрес інсульти в Україні помолодшали на 10-15 років

Понад 58 тисяч осіб цьогоріч пройшли тренінги Українського Червоного Хреста з першої допомоги

Мобільні медбригади Українського Червоного Хреста надають первинну медичну допомогу у віддалених місцях Прикарпаття

Загони швидкого реагування Українського Червоного Хреста допомагають евакуювати жителів підконтрольних Україні районів Донецької області

Перші з 15 закуплених у 2023 р. лінійних прискорювачів будуть поставлені наприкінці червня - гендиректор МЗУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА